katalog
mieszkań
Zobacz

POZOSTAŁE

INWESTYCJE

Grupa BUMA to nie tylko 29. Aleja, ale również inne inwestycje mieszkaniowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

DoWoli - JUŻ WKRÓTCE W SPRZEDAŻY!

ul. Malborska/ul. Białoruska

Nasza nowa inwestycja DoWoli położona jest w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie Parku Duchackiego. To miejsce z dala od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie na tyle blisko centrum, aby móc DoWoli cieszyć się urokiem życia w Krakowie. W pobliżu znajduje się CH Bonarka, blisko stąd na spacer na Kopiec Kraka i do Kamieniołomu Liban. Znakomicie rozbudowana w tej okolicy sieć tras rowerowych gwarantuje bezpieczny i wygodny dojazd rowerem na Bulwary nad Wisłą, na plażę przy Bagrach czy na Krzemionki. Tuż za rogiem znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, a w zasięgu kilkuminutowego spaceru szkoła, przedszkole, żłobek, a także cała niezbędna infrastruktura handlowo-usługowa pozwalająca DoWoli korzystać z tego, co akurat potrzeba.
DoWoli to szeroka oferta mieszkań małych i dużych, od 28m2 do nawet 90m2, z ogródkami na parterze lub dużymi balkonami i pięknymi widokami na panoramę miasta, a także Babią Górę, szczególnie na 11 piętrze!

https://www.mieszkajdowoli.pl/

Przestrzenie Banacha

ul. Banacha

Poznaj genialne miejsce do życia. Przestrzenie Banacha to nowa, dobrze zorganizowana i przemyślana przestrzeń do życia. Powstaną tu punkty handlowo-usługowe, wygodne drogi oraz ogólnodostępny park. W obrębie osiedla zaprojektowany został plac zabaw dla dzieci, miejsce aktywności dla młodzieży, ścieżka biegowa, miejsca spotkań oraz wypoczynku. W dwóch pierwszych etapach osiedla powstanie pięć budynków, w których zaprojektowano łącznie 256 mieszkań o metrażach od 32m2 do 100m2.

https://przestrzeniebanacha.pl/

Osiedle Mate3ny

ul. Rydlówka

Mate3ny to osiedle Trójkorzyści! Oferuje bowiem bliskość trzech najważniejszych dla codziennej wygody obszarów - pracy, natury i centrum miasta. Zamieszkaj przy ul. Rydlówka, w sąsiedztwie Parku Zdrojowego, rzeki Wilgi i Ronda Matecznego. Mate3ny to inwestycja, w ramach której powstanie osiedle o nowoczesnej architekturze.
Trzeci, a zarazem ostatni etap naszego osiedla to kameralny budynek, w którym zaprojektowano jedynie 27 mieszkań, a do tego balkony, przestronne tarasy, zielony dziedziniec, podziemny garaż i lokale usługowe na parterze.
W nowej ofercie mieszkania o powierzchni od 27m² 125m², jedno-, dwu-, trzy-, cztero-, a nawet pięciopokojowe.

https://mate3ny.pl/

Dom przy Ruczaju

ul. Obrońców Helu

Dom przy Ruczaju to bardzo kameralna inwestycja, składająca się zaledwie z 18 mieszkań. Dwa niskie budynki nawiązują swoją architekturą do zabudowy jednorodzinnej, a przydomowe ogródki, oczko wodne i aranżacja zieleni mają sprawiać, aby każdy poczuł się tu jak w domu.

Na przestrzeniach parteru, piętra i poddasza zaprojektowano mieszkania o powierzchni od 28 m2 do 68 m2, są wśód nich mieszkania jedno- dwu- trzy- i czteropokojowe z opcją łączenia w większe metraże. Dla wygody mieszkańców pod budynkami zaprojektowany został wielostanowiskowy podziemny garaż.

https://domprzyruczaju.pl/

METRAŻ

ILOŚĆ POKOI

PIĘTRO