katalog
mieszkań
Zobacz

O INWESTYCJI

Lubisz kino? Chętnie wracasz do filmowych klasyków? A może marzysz o wprowadzeniu do Twojego życia elementów filmowej fabuły?

Wyobraź sobie wyjątkową inwestycję w centrum Krakowa, oddaloną od Rynku Głównego jedynie o 2,5 km. W otoczeniu dawnych rogatek miejskich, pięknego starodrzewu, w bezpośrednim sąsiedztwie uczelni wyższych i centrów biznesowych.

Zostań bohaterem własnej, fascynującej opowieści w miejscu stworzonym właśnie dla Ciebie. Poznaj 29. Aleję i napisz z nami swój scenariusz życiowej fabuły.

Oddajemy w Twoje ręce 29. Aleję – osiedle, którego głównym motywem jest kinematografia. W obrębie inwestycji znajdziesz wiele odwołań do kina i filmu – zarówno w postaci dekoracyjnych detali, aranżacji części wspólnych, jak i organizacji życia społeczności osiedla. Tutaj poczujesz się jak prawdziwa gwiazda filmowa.

O inwestycji 29 Aleja
O inwestycji 29 Aleja

W pierwszym etapie inwestycji w dwóch budynkach oddajemy do dyspozycji mieszkańców 210 zróżnicowanych, funkcjonalnych mieszkań od 1- do 4-pokojowych, o metrażach od 27 m2 do 98 m2.  Nowy, kolejny etap to budynek D, wraz z którym powstanie 86 mieszkań  o powierzchni od 25 m2 do 96m
Zaprojektowaliśmy również miejsca parkingowe (zarówno naziemne, jak i w garażu podziemnym), komórki lokatorskie, stacje dla rowerów, wózkownie, plac zabaw oraz dostępne wyłącznie dla ruchu pieszego bezpieczne zielone dziedzińce. W trosce o zdrowy klimat mieszkania będą wyposażone w antysmogowe i antyalergiczne filtry do nawiewników okiennych. Przestrzeń wspólna będzie zaaranżowana zgodnie z filmowym duchem osiedla – życzymy miłego odbioru!

Wielka premiera inwestycji, a więc oddanie pierwszego budynku do użytku, planowane jest na I kwartał 2020 roku. Budowa kolejnego – A2 zakończy się w III kwartale 2020 roku. Najnowszy z budynków – D  zostanie oddany do użytku w II kwartale 2021.

O inwestycji 29 Aleja O inwestycji 29 Aleja

METRAŻ

ILOŚĆ POKOI

PIĘTRO