katalog
mieszkań
Zobacz

DLA KLIENTA

ODWIEDŹ NAS W BIURZE SPRZEDAŻY LUB ZAREZERWUJ MIESZKANIE Z DOMU

Dbając o najwyższy komfort naszych klientów, postanowiliśmy stworzyć rozwiązanie, które pozwoli Ci na rezerwację mieszkania bez konieczności wychodzenia z domu. W trakcie całego procesu możesz jednak liczyć na profesjonalną pomoc naszych doradców, począwszy od wyboru mieszkania, po objaśnienie treści umowy. Dla Twojej wygody możemy to zrobić telefonicznie, mailowo lub za pomocą video konferencji.

 

Rezerwacja online stanowi duże udogodnienie dla wszystkich osób, które z różnych względów pragną znaleźć wymarzone mieszkanie i załatwić potrzebne formalności nie ruszając się z domu. Z drugiej strony opcja ta doskonale wpisuje się w oczekiwania nowoczesnych, mobilnych i najbardziej wymagających klientów, którzy doceniają szybkie i komfortowe rozwiązania.

 

Jak to działa w praktyce?

 

Cenimy Twój czas i komfort, dlatego cały proces zamyka się w kilku prostych krokach. Przygotuj komputer z dostępem do internetu, a następnie:

– wybierz mieszkanie – możesz to zrobić samodzielnie, lub przy pomocy naszych doradców

– uzgodnij z nami szczegóły umowy

– otrzymasz mailem gotową umowę w formie zaszyfrowanego dokumentu pdf

– wydrukuj i podpisz umowę

– odeślij nam skan umowy

– wpłać zaliczkę przelewem online i gotowe!

 

Rezerwacja mieszkania nigdy wcześniej nie była tak prosta. Rozsiądź się wygodnie w fotelu, a następnie wyszukaj swoje wymarzone mieszkanie. W razie jakichkolwiek wątpliwości, śmiało kieruj pytania do naszych doradców.

Kolejne kroki związane z zawarciem umowy deweloperskiej będziemy z Tobą uzgadniać indywidualnie na dalszym etapie sprzedaży.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod telefonem od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00, a skrzynek mailowych nie zamykamy nigdy.

Skontaktuj się z nami!

PROMOCJA 5% RABATU DLA PIERWSZYCH 5 KLIENTÓW

5% rabatu dla pierwszych pięciu klientów na pierwsze pięć mieszkań! Takiej promocji dawno nie było!

 

Sprawdź listę dostępnych mieszkań

 

Promocja obowiązuje do 31.03.2021 lub do wyczerpania puli mieszkań.

regulamin promocji

KREDYTY HIPOTECZNE

Współpracujemy z ekspertem kredytowym, który pomoże przy wszystkich niezbędnych formalnościach związanych z finansowaniem mieszkania – od wyboru najkorzystniejszej oferty kredytowej, poprzez kompletowanie dokumentów, aż po finalizację transakcji. Dodatkowo zapewni liczne bonusy finansowe

FILTRY ANTYSMOGOWE I ANTYALERGICZNE

W trosce o Twoje zdrowie i dobry klimat mieszkania w nawiewnikach okiennych zostaną zamontowane antysmogowe i antyalergiczne filtry. Filtrują one 100% powietrza przedostającego się do wnętrza mieszkania pochłaniając 85% pyłu zawieszonego PM10 i do 30% pyłu zawieszonego PM2.5 Pozwalają też zatrzymać ponad 99% alergenów o najczęściej spotykanej wielkości.

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Opcję kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz”, przeprowadzonego we współpracy z renomowaną firmą Excellent – możesz wybrać spośród pięciu pakietów. To rozwiązanie idealne dla osób, które wolą oszczędzać czas, pieniądze i zależy im na solidnym wykończeniu (z gwarancją na 24 miesiące).

METRAŻ

ILOŚĆ POKOI

PIĘTRO